Майстерня ІВЛ

Палітурна майстерня "ІВЛ": обкладинки книг, реставрація книг у Києві.

 Революція 17 року дуже змінила світогляд і спосіб життя наших батьків і дідів. Аж до початку дев'яностих років ми були людьми без коріння, без минулого і без майбутнього. І тільки в останні двадцять років почало відновлюватися розуміння того, що основою суспільства є рід, сім'я, основою роду - родове гніздо, дім, а основою дому - сімейні традиції. Не останнє місце в хорошому старому будинку завжди займала сімейна бібліотека.

У давні часи бібліотека збиралася поколіннями, відшукувалися цікаві екземпляри, особливо заможне панство могло собі дозволити отримати індивідуальну обкладинку книг на замовлення. Сьогодні ці традиції повертаються.

Палітурна майстерня "ІВЛ" була створена в 1992 році. Вона виникла не з нізвідки: в основі майстерні обкладинок книг - три покоління майстрів-палітурників, роботи яких досі є зразком дивовижної акуратності, професійної сміливості та художнього смаку.

Реставрація книг, виготовлення шкіряних обкладинок книг відбувається повністю силами однієї майстерні. Дизайн завжди ретельно розроблений і узгоджений із замовником, застосовуються традиційні методи і прийоми реставрації книг, а також відмінні матеріали, часто ручної вичинки та фарбування. Це завжди гарантує відмінний результат, відповідальність і гордість майстра за виконану роботу, адже ми прагнемо, щоб наші клієнти отримали найкращі послуги та обкладинки книг. Недарма клієнтами майстерні обкладинок книг протягом всієї її історії є державні структури, включаючи Адміністрацію Президента України, силові відомства, різні фонди та громадські організації, бібліотеки, музеї та архіви, видавництва, збирачі бібліотек, колекціонери, політики, бізнесмени, юристи - всі ті , хто розуміє: гарна фамільна бібліотека є не тільки сховищем інформації, а й елементом іміджу.

Основними послугами палітурної майстерні в Києві є палітурні роботи, створення індивідуальних подарункових шкіряних обкладинок книг, оформлення і створення фамільних бібліотек, реставрація книг, зокрема антикварних видань. Майстерня обкладинки книг пропонує також розробку та виготовлення:

- Футлярів для нагород та сувенірів, сервізів і книг;

- Виготовлення посвідчень та обкладинок для посвідчень із різних матеріалів, включаючи натуральну шкіру;

- Адресних, ділових, архівних, подарункових папок, пам'ятних адрес;

- Відновлення та реставрацію книг, книжкових блоків і ветхих сторінок. Палітурна майстерня допоможе підготувати приголомшливий книжковий подарунок, оформивши книги з урахуванням смаків ювіляра.

«ІВЛ» - одна з небагатьох в Україні майстерень, яка успішно реалізовує проект «Фамільна бібліотека». Це 200-300-томні видання книг, оформлені в одному стилі, з відтисненими ініціалами, родовим вензелем власника книг. Елементи стилю створюють цільношкіряна обкладинка книг, золочення обріза, різні види багаторівневого тиснення по шкірі.

Реставрація книг в палітурній майстерні "ІВЛ" допоможе створити неповторну атмосферу затишку в домі, або зробити унікальний подарунок справжньому цінителю.

До кожного замовника у нас індивідуальний підхід - ми не робимо штампів, і домагаємося неповторності кожного нового виробу. У майстерні поряд із досвідченими фахівцями працюють і молоді перспективні майстри, що використовують і старовинний досвід, і сучасні технології.

Працею і старанням - ось наш девіз!

 Фото реставрації книг дивіться у фотогалереї

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги