Реставрація книг у Києві: професійна турбота про якість

Книга - найчистіша сутність людської душі (Ч. Лем)

Книги займають в нашому житті особливе місце. Вони наші вчителі і друзі, які готові скласти компанію в будь-який час. Безліч людей має свої домашні бібліотеки з значною кількістю книг. Серед них зустрічаються досить рідкісні та цінні екземпляри, для пошуку яких можливо довелося докласти багато зусиль. Деякі ж передаються з покоління в покоління, будучи свого роду сімейною реліквією. І час деколи не дуже прихильно до них відноситься. Сумні уривки минулого відображаються в пошарпаних сторінках, приносячи сумні відчуття. Як допомогти улюбленій книзі і повернути її до життя? Реставрація книг - ось кращий вихід! У Києві цю послугу надаємо ми, компанія "ІВЛ".

Реставрація книг у Києві

Кожна книга має велику історію і особливу енергетику. Ви безсумнівно могли самі її відчути. Деякі видання проходять через кілька поколінь і несуть в собі відбиток багатьох подій. Здійснюючи реставрацію книг, ми намагаємося встановити особливий контакт з кожним замовником. Наше завдання - подарувати нове життя книгам. Часто до нас потрапляють примірники, постраждалі від грибка, з дуже пошкодженими сторінками. Повернути їм колишній вигляд - не просто. Але у нас виходить це зробити.

Реставрація книг представляє собою складний процес. Адже одна справа, коли потрібно підлатати кілька сторінок, зовсім інша - коли потрібне повне відновлення. Книга, яка потрапляє до нас у дуже поганому стані, розбирається до сторінок, відновлюється і збирається знову. Ми намагаємося досягти абсолютної довіри з клієнтом. Це запорука успішної ефективної роботи.

Протягом багатьох років до нас звертається безліч колекціонерів та антикварних салонів з усієї України. Наші майстри вдихнули нове життя в тисячі цінних книг. Ми виконуємо ці роботи не просто професійно. Ми робимо це з турботою і любов'ю.

Якщо у вас є своя колекція книг, вам обов'язково потрібно стежити за їх станом. У разі пошкодження грибком варто терміново принести книги на реставрацію. Ми здійснюємо відновлення книг в оптимальні терміни.

У процесі всієї роботи ви будете проінформовані про стан книги і зможете побачити її на будь-якому етапі роботи. Дизайн обов'язково обговорюється з замовником. Використовуються найсучасніші методи і матеріали. Тому ви можете бути впевнені в найкращому результаті!