Назад у минуле - з сучасними технологіями або Де замовити історичні палітурки

Відтворення давніх історичних книг вимагає не тільки великого професіоналізму, але й уміння передати дух епохи. Однією з найбільш складних і кропітких робіт є відтворення історично відомої палітурки. У випадку ефективної роботи ніхто не зможе відрізнити книгу з відтвореною палітуркою від історичного оригіналу. Хіба що дуже досвідчені фахівці. Майстерня "ІВЛ" виготовляє історичні плетіння вже багато років. І ми можемо з упевненістю сказати - нам під силу навіть неможливе зробити можливим!

Створити палітурку, яка буде абсолютно відповідати своєму історичному оригіналу, непросто. Але кваліфікованим фахівцям, які відповідально і завзято підходять до справи, під силу все. Потрібно врахувати особливості епохи, до котрої належить книга. Наші майстри можуть відтворювати історичні плетіння будь-яких історичних періодів.

Над відтворенням палітурки працює колектив професіоналів. В їх руках кожна книга стає твором мистецтва. Результат перевершить всі ваші очікування. Адже ви отримаєте ексклюзивний екземпляр, який стане окрасою всієї вашої домашньої колекції. Книга займе своє гідне місце серед ваших зібрань, стане предметом вашої гордості і поваги з боку справжніх цінителів.

Історичні палітурки - з минулого в майбутнє

Займаючись відтворенням книг, ми використовуємо сучасні технології і матеріали, а також ті секрети і досвід, які передаються з покоління в покоління. Серед прикладів наших успішних робіт - відома Біблія в гравюрах Гюстава Доре, Історія живопису Олександра Бенуа, Багатотомне зібрання А.Г. Брікнера, знамениті «Три Століття», «Історії мистецтв» П. Гнєдича, а також безліч інших палітурок.

Роботи палітурників майстерня "ІВЛ" - це найкращий приклад акуратності, професійної сміливості і високого художнього смаку. Ми самі висуваємо дуже високі вимоги до якості виробів, дизайну. Процес виробництва повністю здійснюємо самі. Завдяки використанню якісних матеріалів ви можете бути впевнені в довговічності виробів.

Щоб замовити виготовлення історичних палітурок старовинних книг, зверніться до наших фахівців. Ми розповімо вам про всі нюанси майбутньої роботи, підрахуємо вартість та окреслимо терміни виконання замовлення. До кожного замовника здійснюється індивідуальний підхід. Ми не допускаємо ніяких штампів у роботі! У нас працюють майстри, які використовують як старовинний досвід, так і сучасні технології. Гарантуємо, що ви залишитеся задоволені нашою співпрацею. Отримати детальну інформацію ви завжди можете за контактними телефонами