Ексклюзивні книги в шкіряній палітурці – завжди доречний  подарунок

Ексклюзивні книги в шкіряній палітурці відрізняються своєю неповторністю та особливою естетикою. Книга – символ знань, тому такий подарунок завжди користувався популярністю. Ексклюзивні видання – це подарунок, що підкреслює Ваш хороший смак та виражає поважні відносини з обдаровуваним. А ще такий подарунок вже точно не загубиться серед інших, безликих і часто схожих між собою.

Наша майстерня допоможе Вам зробити дійсно пам’ятний подарунок для своїх рідних, близьких чи колег. Достатньо купити серійну книгу в магазині або на книжковому ринку і принести її нам. Наші майстри замінять звичайну і непримітну обкладинку шкіряним плетінням, виконаним за Вашою вимогою з урахуванням всіх побажань. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності, тому гарантуємо, що Ви будете задоволені роботою.

Створення ексклюзивної книги - процес кропіткий, що вимагає уваги, зосередженості і майстерності. Наші дизайнери розробляють один або кілька варіантів макета обкладинки на Ваш вибір. Якщо клієнта все влаштовує і зауважень немає, стверджується остаточна версія і визначається точна вартість замовлення.

Залежно від складності робіт нашим дизайнерам і майстрам потрібно від двох до чотирьох тижнів для виконання замовлення.

Ексклюзивні книги в шкіряній палітурці стануть дійсно цінним подарунком, що займатиме почесне місце в домі та пам’яті хазяїв.

Наші майстри виготовлять одиничні екземпляри, а також цілі серії книг, виконані в єдиному стилі, з урахуванням всіх побажань замовника. У нас Ви можете замовити також оформлення фамільної бібліотеки.

Власне виробництво і високий рівень професіоналізму дозволяють нам реалізовувати найсміливіші ідеї. Працюючи з нами, Ви можете купити ексклюзивні подарункові книги або разом з нашими майстрами розробити індивідуальний ескіз.

Для роботи ми використовуємо тільки матеріали високої якості, що гарантує привабливий естетичний вигляд книги та збереження його протягом довгих років.

Саме шкіряна палітурка використовувалась при створенні книг ще у 12-13 століттях, які і донині збереглись у прекрасному вигляді.

При оформленні книги також можуть бути використані різні види тиснення, гравюри, художнє лиття, філігрань, фотодрук на полотні, використання шпону дуба, натуральних і штучних матеріалів для декору.

У нас Ви можете замовити ексклюзивні книги в шкіряній палітурці, виготовлені спеціально для Вас у єдиному екземплярі.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. За бажанням замовника, наші майстри можуть самі розробити дизайн майбутнього витвору.

Дізнайтесь більше про наші можливості та замовляйте ексклюзивні подарунки на нашому сайті.