Футляри на замовлення – гідне зберігання пам’ятних речей

Футляри на замовлення – це правильний спосіб оформити елітний подарунок або ж зберегти важливу річ на десятки років.

Ми пропонуємо вітальні папки, папки на підпис, папки для важливих документів, які обов'язково повинні відповідати високим вимогам, які до них пред'являються. А також футляри всіх розмірів для різного типу начиння: книг, медалей, монет, колекційних сувенірів та ін.

Правильний футляр не тільки доповнює та оформляє подарунок, він додає певної помпезності, дороговизни та підкреслює статус.

Футляр для медалі. Нагорода несе в собі не тільки заслужене заохочення, а й глибоку повагу до  людини, яку нагороджують. Прагнучи підкреслити цю повагу, організатори урочистостей і нагороджень щоразу детально обдумують саму церемонію нагородження. Значна увага приділяється при цьому і футляру, в якому буде вручений подарунок.

Саме тому ми прагнемо, щоб робота нашої майстерні відповідала, навіть, найсуворішим вимогам наших клієнтів.

Побажання можуть варіюватись в залежності від заходу, статусу людини, якій подається нагорода, установи, в рамках якої відбувається захід, його традицій та рівня.

Варто відзначити, що футляр, в якому буде вручена нагорода, настільки ж важливий як і сам документ, що знаходиться всередині. Тому якість виконання футляру повинна відповідати найвищим вимогам, відповідати рівню заходу, доповнювати і прикрашати нагороду, яка вручається, а також служити для збереження документа.

Футляр для книги. Особливого шику для ексклюзивної книги додасть відповідний футляр, що забезпечить відповідне зберігання цінного видання, а також підкреслить важливість книги.

Щоб створити правильний футляр для книги, ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також керуємось тематикою видання для максимально гармонійного доповнення книги футляром.

У нас Ви можете замовити футляри на замовлення, що відповідають високим якісним та естетичним показникам.

При виробництві футлярів використовується тільки високоякісне обладнання, що дозволяє виготовляти найрізноманітніші футляри на вимогу замовника. В своїй роботі наші майстри використовують тільки високоякісні матеріали, що гарантують привабливий вигляд та довгий експлуатаційний термін виробів.

В руках наших майстрів прості та грубі матеріали перетворюються на справжні витвори мистецтва. Для нас немає неможливого!

Дізнайтесь більше про варіанти оформлення цінних документів та сувенірів, а також вартість виготовлення футляру на замовлення за телефонами, вказаними на нашому сайті.