Перепліт й реставрація книг: подаруйте книгам друге життя!

Здавалося б, з розвитком інформаційних технологій інтерес до звичайних книг мав би зменшуватися, і це дійсно деякою мірою так, проте для переважної більшості людей звичайні паперові книги мають набагато вищу цінність, ніж електронні. Для кожної людини книга – це часто джерело не просто інформації, а натхнення. Читаючи книги, людина отримує позитивний заряд емоцій. Втім існують люди, які не мають особливого трепетного ставлення до книг.

Беззаперечною перевагою електронних книг є вартість, проте не варто забувати й про негативний вплив на органи зору. На звичайній друкованій книзі ви можете робити будь-які відмітки, записи, покращуючи у такий спосіб запам’ятовування.

Багато хто все-таки намагається сформувати власну бібліотеку та стежить за станом книг. Далебі, навіть у разі ідеального ставлення до книги з плином часу вона втрачає свій первинний вигляд. Тому постає необхідність у реставрації та відновленні книг.

Відновлення книг являє собою цілий напрям у книжковій справі. Є фахівці, які виконують усі роботи із застосуванням спеціальної техніки. Наші спеціалісти здійснять якісне очищення книг, укріплять основу, заповнять усі прогалини, здійснять висушування аркушів, відновлять усі зображення – і ваша книга матиме неперевершений вигляд! Для нас важливий кожен клієнт, тому ми завжди намагаємося враховувати усі Ваші вимоги та побажання.

Реставрація книг – досить складний процес, який потребує великих зусиль для того, щоб надати книзі неймовірно красивого зовнішнього вигляду. Звісно, якщо потрібно відновити лише кілька сторінок, то це не так вже й складно, але здебільшого необхідно здійснювати повну реконструкцію книги.

Багато хто скаже, мовляв, я й сам впораюся із цим завданням, проте це зовсім не так, оскільки ви не знаєте технологію роботи з книгами і ефект реставрації матиме надзвичайно короткий термін.

Майстерня «ІВЛ» є однєю із небагатьох, які успішно реалізують проект зі створення фамільної бібліотеки, коли книги оформлені в одній стильовій гамі з відтисненими ініціалами. Ми гарантуємо вам індивідуальний підхід та переконані, що ви будете задоволені якістю наданих послуг.

Перепліт й реставрація книг – це досить складне завдання. Проте фахівці нашої палітурної майстерні неодмінно з ним впораються, оскільки мають неабиякий досвід та постійно вдосконалюють свої навички. Дизайн завжди узгоджується із замовниками. Ми гарантуємо відмінний результат, адже завжди прагнемо, щоб клієнти залишилися задоволеними.