З часом призначення і зовнішній вигляд таких документів, як посвідчення, змінюється, але це зовсім не означає, що втрачається попит на виготовлення ексклюзивних посвідчень. Адже посвідчення - це своєрідна візитна картка, яка дуже багато чого говорить про людину.

Завдяки всесвітній мережі замовити виготовлення посвідчень - не проблема. На інтернет-сторінках розміщені десятки компаній, які надають подібного роду послуги. Причому пропозиції різняться за ціною і спектром надаваних послуг.

Наприклад, у виготовленні посвідчень використовується декілька видів обкладинок, а саме:

1) посвідчення з жорсткою обкладинкою - це один шар картону, обклеєний палітурним матеріалом,
2) посвідчення з жорсткою обкладинкою з об'ємом - це два шари картону у обклеєній палітурці,
3) для посвідчень з м'якою обкладинкою використовують картон з поролоном, обклеєні палітурним матеріалом.

Як палітурний матеріал найчастіше використовують: картон, шкіру або шкірзам (баладек).

Сьогодні жодне виготовлення посвідчень не обходиться без тиснення. За допомогою тиснення наносяться на поверхню обкладинки різні логотипи і написи. При нанесенні використовуються наступні види тиснення - блинтове, конгревне і тиснення фольгою. Кожен вид має свою специфіку і надає посвідченню свій оригінальний стиль.

Блинтове тиснення використовується для офіційних документів. За допомогою такого виду тиснення зображення вдавлюється в матеріал, поглиблюючи його в місці відбитка.

Конгревне (багаторівневе) тиснення при виготовленні посвідчень дає рельєфне зображення, елементи якого знаходяться на різних площинах матеріалу.

Найбагатший і найреспектабельніший вигляд посвідченню надає тиснення фольгою. Виготовлення посвідчень за допомогою тиснення фольгою буде вельми оригінальним і неповторним, оскільки є можливість застосовувати фольгу багатьох відтінків. Так, існує фольга золота, срібна, голографічна, а також багато інших.

Послуги з виготовлення посвідчень різних видів пропонує майстерня ІВЛ. Тільки найякісніші матеріали і безперечно високий рівень роботи майстрів «ІВЛ» забезпечать вашому замовленню бездоганне виконання.

До кожного замовника у нас індивідуальний підхід - ми не робимо штампів, і досягаємо неповторності кожного нового виробу. У майстерні разом з досвідченими фахівцями працюють і молоді перспективні майстри, що використовують і старовинний досвід, і сучасні технології.