Дорогі серцю речі повинні мати відповідну упаковку, яка підкреслить їх значення і збереже пам'ять про важливі події. Саме тому футляр для нагород не менш важливий, ніж сама нагорода. Він ще більше підкреслює статус і ступінь важливості події, говорить про повагу до людини, яку нагороджують, а також відповідає за збереження документа або нагороди, вміщеної в нього. Саме тому вимоги до виробництва і якості футлярів для нагород неймовірно високі.

Самі по собі вимоги до футляру для нагород повністю залежать від важливості заходу та статусу людини, якій вручається нагорода, а також рівня самого підприємства.

Для виготовлення подарункових футлярів для нагород використовують різні матеріали, але в основному це оксамит, шкірозамінник і натуральна шкіра.

Якісні футляри для нагород всередині повторюють форму медалі або документа, які в нього поміщаються, не дозволяючи їм ковзати. Виконання таких вкладишів може бути різним: від простої плоскої вставки, до повністю виконаних під виріб заглиблень.

Кольори і дизайн футлярів вибираються з асортименту виробника або ж залежать від побажань клієнта, якщо футляр для нагород робиться під замовлення.

Професійним виготовленням футлярів для нагород у Києві займається компанія ІВЛ. Майстерня ІВЛ готова надати вам широкий асортимент футлярів для нагород еліт-класу з оригінальним дизайном з усіх можливих матеріалів.

Майстри компанії прагнуть створити для вас люкс-упаковку, близьку до досконалості, використовуючи власні ідеї і новітні досягнення в цій галузі. Будь-який футляр для нагород, зроблений майстрами фірми ІВЛ - це маленький шедевр, який виглядає елегантно і презентабельно.

Моделі не перевантажені декором, футляр лише підкреслює цінність вмісту і відтіняє його індивідуальність.

Постійним високим рівнем своєї майстерності фахівці палітурної майстерні ІВЛ не втомлюються доводити, що гідні вибору все більшої кількості шановних клієнтів. Працівники компанії завжди індивідуально підходять до виконання кожного замовлення і чітко дотримуються побажань кожного клієнта.

Майстри ІВЛ не створюють штампів, і досягають неповторності кожного нового виробу. У майстерні разом з досвідченими фахівцями працюють і молоді перспективні майстри, що використовують і старовинний досвід, і сучасні технології.

Звертайтеся, немає сумнівів у тому, що футляри для нагород від майстерні ШВЛ прослужать вам довгі роки.